معرفی بهترین و پرفروش ترین کتاب های نشر میلکان

پرفروش ترین کتاب های نشر میلکان

 

نشر میلکان در سال 1393 فعالیت خود در حوزه کتاب را آغاز نمود و به دلیل کیفیت بالای آثار و انتخاب کتاب هایی که با سلیقه مخاطب سازگار و متناسب بود توانست به محبوبیت خاصی در بین هواداران کتاب برسد. عمده فعالیت نشر میلکان در حوزه کتاب های موفقیت و خودیاری بوده است، ولی در سایر موضوعات از جمله روان شناسی، داستان و رمان، مدیریت، فلسفه و زندگی نامه نیز بسیار موفق عمل کرده و توانسته آثار ارزشمندی به مخاطبان ارائه دهد. کتاب های پرفروش و مفید در بین آثار نشر میلکان کم نیست، اما به طور خلاصه می توان به کتاب های زیر اشاره کرد :

 

1. خرده عادت ها

راهی آسان و اثبات شده برای ایجاد عادت های خوب و از بین بردن عادت های بد

نویسنده : جیمز کلیر
مترجم : زهرا صادقی
انتشارات : میلکان

کتاب "خرده عادت ها" نوشته ی جیمز کلیر، یکی از کتاب های پرطرفدار در زمینه ی توسعه ی شخصی و تغییر رفتار است. در این کتاب، کلیر به بررسی نحوه ی شکل گیری عادات کوچک و قدرت و اهمیت عادات روزمره در بهبود زندگی ما پرداخته است. او تأکید دارد که تغییرات کوچک و مداوم در عادات ما می تواند به تحولات بزرگ و معنادار در زندگیمان منجر و باعث شود تا به طور موثرتری به اهداف خود برسیم.

کلیر در این کتاب به ارائه ی روش ها و تکنیک هایی می پردازد که می تواند به ما کمک کند تا عادات موثرتری را بسازیم، عاداتی که به ما کمک می کنند در هر زمینه ای از زندگی موفقیت بیشتری داشته باشیم. او به اهمیت "خرده عادت ها" در تغییرات کلان و برجسته در زندگی اشاره می کند و روش هایی را برای ایجاد عادات مثبت و کاهش عادات منفی توضیح می دهد. جیمز کلیر با بهره گیری از تجربیات شخصی، مطالعات علمی و مثال های واقعی، به خوانندگان ابزارها و روش هایی را ارائه می دهد تا عادات خود را بهبود دهند و بهتر به سمت دستیابی به اهدافشان پیشروی کنند.

کتاب "خرده عادت ها" به طور جامع به موضوعاتی مانند ایجاد عادات جدید، شکل گیری عادت های موفق، تغییر عادات ناخواسته، مدیریت زمان و انگیزه پرداخته و راه های عملی برای بهبود عادات و بهبود زندگی فردی ارائه می دهد. این کتاب یک راهنمای جامع و عملی برای ایجاد تغییرات مثبت و دائمی در زندگی فردی است که با توجه به اثربخشی و رویکردهایش، به عنوان یکی از معتبرترین کتاب های مربوط به موضوع عادت و توسعه ی شخصی شناخته می شود.

به صورت کلی كتاب "خرده عادت ها" به شما ياد مى دهد چگونه :
سيستمى ايجاد كنيد كه با استفاده از آن هر روز يک درصد بهتر شويد.
عادت هاى بدتان را رها كنيد و بچسبيد به عادت هاى خوب.
از خطاهايى كه بيشتر مردم هنگام تغيير عادت ها مرتكب مى شوند ، پرهيز كنيد.
بر بى انگيزگى و بى ارادگى غلبه كنيد.
هويتى قوى تر پيدا كنيد و خودتان را بيشتر باور داشته باشيد.
حتى وقتى كه مشغله ى زيادى داريد ، زمانى براى ايجاد عادت هاى جديد پيدا كنيد.
پيرامون خود را طورى طراحى كنيد كه راحت تر به موفقيت برسيد.
تغييرات كوچک و ساده اى ايجاد كنيد كه منجر به نتايجى بزرگ مى شوند.
اگر از برنامه تان جا مانديد ، مجدداً آن را پى بگيريد.
و مهم تر از همه : چگونه اين ايده ها را در زندگى واقعى عملى كنيد.

 

خرید کتاب خرده عادت ها - نشر میلکان

 

2. کتابی که آرزو می کنید والدینتان خوانده بودند

و فرزندانتان از اينكه آن را خوانده ايد خوشحال خواهند شد

نویسنده : فلیپا پری
مترجم : سوما فتحی
انتشارات : میلکان

 

كتابى كه آرزو مى كنيد والدينتان خوانده بودند (و فرزندانتان از اينكه آن را خوانده ايد خوشحال خواهند شد) نوشته فیلیپا پری، یک راهنمای عملی و توجیهی است که به والدین کمک می کند تا روابط موثر و سالم تری با فرزندان خود برقرار کنند. رابطه ى بين والدين و فرزندان از اثرگذارترين رابطه هاى انسانى است. در خانواده هاى بسيارى، اين رابطه به مسيرهاى اشتباه مى رود و اصلاح آن مشكل مى شود. در این کتاب، پری به طرح مسائلی می پردازد که والدین ممکن است در فرایند بزرگ شدن فرزندان با آن ها مواجه شوند و راهکارهایی برای پاسخ به این مسائل ارائه می دهد. او همچنین به شناخت عمیقی از روابط والدین و فرزندان، فرآیند رشد کودکان و نیازهای روحی و روانی آن ها می پردازد و از تجربیات شخصی و حرفه ای خود به عنوان روان شناس و مشاور روابط خانوادگی استفاده می کند و به والدین راهنمایی می دهد تا راهکارهایی برای بهبود روابط خود با فرزندانشان بیابند.

کتاب كتابى كه آرزو مى كنيد والدينتان خوانده بودند (و فرزندانتان از اينكه آن را خوانده ايد خوشحال خواهند شد) با استفاده از مطالعات علمی و مثال های واقعی، به والدین نشان مى دهد که چگونه می توانند بهترین نسخه از خود باشند تا روابط سالم و مثبتی با فرزندانشان داشته باشند، به ایجاد یک خانواده پایدار و موفق کمک کنند، چگونه پيوندهايى محكم و دوست داشتنى با فرزندان خود برقرار كنند و چگونه چنين دلبستگى هايى سلامت روانى فرد را افزايش مى دهد، چه دوران كودكى و چه بزرگسالى.

به طور کلی موضوعاتی که در این کتاب مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از :
اهمیت ارتباطات مثبت و سالم بین والدین و فرزندان.
راهکارهایی برای مدیریت هیجان ها و احساسات مختلف در خانواده.
ایجاد مرزها و قوانین مناسب در خانه.
تقویت اعتماد به نفس و خودآگاهی فرزندان.
راهکارهایی برای حل مسائل و درک نیازهای فرزندان.
راه هایی برای پاسخگویی به نیازهای روحی و روانی فرزندان.
و ارتقای مهارت های والدینی برای بهبود روابط خانوادگی.

كتابى كه آرزو مى كنيد والدينتان خوانده بودند، بايدها و نبايدهاى ضرورى فرزندپرورى و یک منبع ارزشمند است که به والدین ابزارها و راهکارهایی ارائه می دهد تا روابط خود با فرزندانشان را بهبود بخشند و یک محیط سالم و پایدار برای رشد و توسعه ی آن ها فراهم کنند.

 

خرید کتاب کتابی که آرزو می کنید والدینتان خوانده بودند - نشر میلکان

 

3. بی حد و مرز

مغزتان را بهبود دهید، همه چیز را سریع تر یاد بگیرید، و بهترین شکل از زندگی خود را بیابید

نویسنده : جیم کوییک
مترجم : پگاه فرهنگ مهر
انتشارات : میلکان

اگر به دنبال یک منبع بسیار ارزشمند برای بهبود عملکرد حافظه و یادگیری می گردید، کتاب "بی حد و مرز" نوشته ی جیم کویک، یکی از بهترین پیشنهادها برای این منظور است. در این کتاب کویک به عنوان مربی حافظه و یادگیری به شما روش ها و تکنیک هایی را برای بهبود عملکرد مغز و افزایش قدرت یادگیری آموزش می دهد که می تواند به شما کمک کند ظرفیت مغز خود را به حداکثر برسانید و هر چیزی را که می خواهید بهتر یاد بگیرید. در این کتاب، جیم کویک از تجربیات شخصی خود به عنوان فردی که با مشکلات حافظه و یادگیری مواجه بوده و سپس توانایی های برتر حافظه و یادگیری را به دست آورده، صحبت کرده و راهکارهایی را برای بهبود حافظه، تسریع در یادگیری و رسیدن به بهترین نسخه از خودتان ارائه می دهد.

تعدادی از نکات کلیدی و مفید این کتاب عبارتند از :

قدرت فهم عمیق : کویک به شما چگونگی فهم عمیق و درک بهتر اطلاعات را آموزش می دهد. او روش هایی را برای استفاده از اصول علمی مغز و بهره گیری از تکنیک هایی مانند موقعیت یابی و ارتباط بین اطلاعات را برای بهبود فهم شما ارائه می دهد.

تقویت حافظه : در این کتاب، به شما روش هایی برای تقویت حافظه و افزایش قدرت به یادآوری آموزش داده می شود. کویک نشان می دهد که چگونه با استفاده از تمرین های حافظه و تکنیک های خاص، می توانید حافظه خود را بهبود بخشیده و اطلاعات را بهتر به یاد آورید.

تسریع در یادگیری : جیم کویک به شما روش هایی مؤثر برای تسریع در فرآیند یادگیری و درک مطالب را آموزش می دهد. او به تکنیک هایی مانند مطالعه ی مؤثر، یادگیری فعال و استفاده از فنون مختلف یادگیری می پردازد.

پیشرفت شخصی : این کتاب نه تنها به بهبود عملکرد شناختی کمک می کند، بلکه به شما کمک می کند تا در زندگی شخصی و حرفه ای خود نیز موفقیت بیشتری داشته باشید. او به ارتباط بین مغز و بدن، مهارت های رهبری و مفاهیم روانشناسی موفقیت اشاره می کند.

به طور کلی کتاب "بی حد و مرز" یک راهنمای جامع و کاربردی برای بهبود عملکرد شناختی، افزایش تمرکز و توجه، بهبود حافظه و تسریع در یادگیری است که با تکنیک ها و تجارب عملی جیم کویک، به شما کمک می کند تا استفاده ی بهینه از ظرفیت های مغزی خود را کشف کنید، به بهترین نسخه از خودتان برسید و زندگی شگفت انگیزی را تجربه کنید.

 

خرید کتاب بی حد و مرز - نشر میلکان

 

4. چرا تا به حال کسی این ها را به من نگفته بود ؟

نویسنده : جولی اسمیت
مترجم : آرزو شنطیائی
انتشارات : میلکان

کتاب "چرا تا به حال کسی این ها را به من نگفته بود ؟" نوشته ی دکتر جولی اسمیت، اثری است که به طور گسترده در حوزه ی توسعه ی فردی و بهبود زندگی مورد توجه قرار گرفته است. در این کتاب، اسمیت از تجربیات شخصی خود، به همراه تحلیل هایی از اصول روانشناسی و مطالب آموزشی، راهکارها و تکنیک هایی را ارائه می دهد که به خواننده کمک می کند زندگی بهتری داشته باشد و به اهدافش نزدیک تر شود.

جولى اسميت، با تكيه بر تجربه ى روان شناسى بالينى در طى سال ها، مهارت هايى را با شما در ميان مى گذارد كه براى عبور از فراز و نشيب هاى زندگى نياز داريد. "چرا تا به حال كسى اين ها را به من نگفته بود ؟"، همچون جعبه ابزارى مفيد، راهنمايى ضرورى براى بهبود و ارتقاى سلامت روان شماست. توصيه هاى ساده اما تخصصى دكتر اسميت و تكنيک هاى مقابله اى قدرتمندش به شما كمک مى كند فارغ از مشكلات و مسائل زندگى، انعطاف پذيرى خود را حفظ كنيد. مطالب این کتاب شامل موضوعات متنوعی از جمله مدیریت اضطراب، برخورد با انتقاد، مقابله با بدخلقى، بهبود روابط، مدیریت زمان، تحقق اهداف، ایجاد عادات موثر، ارتقای خودباوری، بخشش خود، يافتن انگيزه و توسعه ی شخصی و حرفه ای می شود. اسمیت به همراه این موضوعات، راهکارهایی عملی و قابل اجرا ارائه می دهد تا خواننده بتواند مفاهیم بیان شده در کتاب را در زندگی واقعی خود به کار گیرد و بهبودی چشمگیری را تجربه نماید.

به علاوه، این کتاب با استفاده از مثال ها و داستان های واقعی زندگی، به طور انگیزشی و الهام بخش برای خوانندگان عمل می کند. اسمیت به خواننده کمک می کند تا نگاه جدیدی به مسائل و چالش های زندگی خود پیدا کند و با روش های متفاوتی به دنبال حل آن ها بگردد.

کتاب "چرا تا به حال کسی این ها را به من نگفته بود ؟" به دلیل سبک نوشتاری ساده و مفهومی و همچنین محتوای کاربردی خود، مورد توجه بسیاری قرار گرفته و به خواننده کمک می کند تا زندگی بهتری داشته باشد و به راهکارهایی برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی در زندگی خود دست یابد. این کتاب مرجعى عالى با راهكارهاى عملى براى هر كسى است كه به سلامت روان خويش اهميت مى دهد و همه، حتى بدون پيش زمينه اى از روان شناسی، كاملاً مى توانند با آن ارتباط برقرار كنند.

 

خرید کتاب چرا تا به حال کسی این ها را به من نگفته بود ؟ - نشر میلکان

 

5. قدرت شروع ناقص

جستارهایی درباره ی بهتر انجام دادن کارها

نویسنده : جیمز کلیر
مترجم : سید ایوب کوکبی ، فرزانه حاج خلیلی
انتشارات : میلکان

کتاب "قدرت شروع ناقص" مجموعه ای از مقالات جیمز کلیر است که به همت نشر میلکان ترجمه و چاپ گردیده و در آن بیشتر به ایده ی این که شروع کارها به شکل ناقص و غیرایده آل بهتر از انتظار برای شرایط ایده آل است، پرداخته می شود. جیمز کلیر، نویسنده ی مشهوری است که از سال 2012 مطالب مرتبط با موفقیت و توسعه ی فردی را در وبلاگ شخصی اش به اشتراک می گذارد. او با انتشار کتاب عادت های اتمی (خرده عادت ها) به شهرتی جهانی دست یافته و از زمان شروع فعالیتش، با استفاده از تجارب و مطالب آموزشی‌ خود، موفق به جلب توجه بسیاری از افراد در جهان شده است.

اصلی‌ترین پیام کتاب "قدرت شروع ناقص" این است که انتظار کامل بودن شرایط برای شروع کارها یا رسیدن به ایده آل، اشتباه است و باید از شروع های ناقص استفاده کرد. زیرا این شروع ها ممکن است دقیقاً راهی به سوی موفقیت باشند. همچنین بیان می کند که از تجارب و راهبردهای افراد موفق می توان یاد گرفت، اما لازم است که تفاوت ها و شرایط فعلیتان را نیز در نظر بگیرید و از مقایسه با دیگران پرهیز کنید. این اثر با لحنی ساده و صمیمی، خواننده را به سمت شروع کارها بدون تعویق و انتظار برای شرایط ایده آل، هدایت می کند و می آموزد که هر چه زودتر شروع کنید و برای کامل شدن در طول راه پیش بروید.

کتاب "قدرت شروع ناقص" بیشتر در حوزه ی کتاب های توسعه ی شخصی قرار می گیرد و عمده موضوعات مطرح شده در آن را می توان به افزایش بهره وری، روش مطالعه و تقویت حافظه، ساز و کار عادت ها،قدرت اراده، بهبود تصمیم گیری و اجتناب از کمال گرایی و ایده آل اندیشی دسته بندی کرد.

 

خرید کتاب قدرت شروع ناقص - نشر میلکان

 

6. محکم در آغوشم بگیر

هفت گفت و گو برای یک عمر زندگی با عشق

نویسنده : سو جانسن
مترجم : سمانه پرهیزکاری
انتشارات : میلکان

در کتاب "محکم در آغوشم بگیر" که به عنوان یکی از کتاب های معروف در زمینه ی روابط بین زوج ها شناخته می شود دکتر سو جانسن، برنامه ى درمانى بسيار مؤثر خود را به ما معرفى مى كند : درمان هيجان محور زوج ها. در این کتاب، جانسن به بررسی روابط زناشویی و ارتباطات عاطفی بین زوج ها می پردازد و تکنیک هایی را برای تقویت این ارتباطات ارائه می دهد و به شما ياد مى دهد راه تقويت يا نجات يک رابطه، ايجاد دوباره ى پيوند عاطفى امن است. او در اين كتاب با نگاهى موشكافانه رابطه ى بين آدم ها -به خصوص زوج ها- را مورد بررسى قرار مى دهد. از نظر او "ابراز احساسات" همان گمشده ایست كه وجودش براى يک رابطه ى سالم ضرورى ست.

سو جانسن با زبانى ساده مسائل عميقى را مورد بحث قرار مى دهد كه شايد هيچ وقت متوجه اهميت شان نشده ايم. اين كه چطور احساسات و هيجانات منفى مان را كنترل كنيم و مانع نفوذ آن ها به رابطه شويم موضوعى ست كه با دقت مورد بحث قرار گرفته است. محوریت کتاب "محکم در آغوشم بگیر" بر روی هفت مکالمه ی کلیدی بین زن و مرد در زندگی زناشویی است که می تواند به تقویت و بهبود ارتباطات عاطفی کمک کند. این مکالمات شامل موضوعاتی مانند بررسی احساسات، ترس ها، نیازها و امیدها در رابطه است. او با هفت گفت و گوى ارزشمند مسيرى براى ورود به رابطه اى سالم براى مان ايجاد مى كند؛ مسيرى كه در آن "بخشش" رمز عبور است. و بعد براى فهميدن اين كه چطور مى توانيم ببخشيم و بخشيده شويم به ما كمک مى كند.

در این کتاب، جانسن از تجربیات خود به عنوان یک مشاور خانواده استفاده می کند و از رویکردهای روان شناختی مثل EFT (Emotionally Focused Therapy) برای بهبود ارتباطات زناشویی استفاده می کند. او با گزارشات مستندى كه ارائه مى كند رابطه ى بين سبک هاى دلبستگى و بخشش با رضايت زوج ها را مورد بحث قرار مى دهد و تأكيد مى كند كه براى پذيرفته شدن بايد پذيرفت. او معنايى عميق بين عشق و همبستگى مى يابد و براى دركی هر چه بهتر آن به ما كمک مى كند. علاوه بر آن با ارائه ی مطالب علمی و مثال های موردی، به زوج ها کمک می کند تا روابط خود را به طور عمیق تر درک کنند و ارتباطات مثبت تری را با همسر خود ایجاد کنند و همچنین راهکارهایی را برای شناسایی و اصلاح الگوهای منفی ارتباطی نیز ارائه می دهد. در کتاب "محکم در آغوشم بگیر"، سو جانسن به بررسی عمیقی از نحوه ی ایجاد و حفظ ارتباطات عاطفی در روابط عشقی می پردازد و به زوج ها کمک می کند تا مهارت های لازم برای ایجاد اتصال عمیق تر و پایدارتر در رابطه ی خود را تقویت کنند.

کتاب "محکم در آغوشم بگیر" یک راهنمای کاربردی و عملی برای زوج هایی است که به دنبال بهبود و تقویت ارتباطات عاطفی در روابط زناشویی شان می باشند. همچنین به مشاوران خانواده کمک می کند تا از تکنیک های موثر EFT در روابط زناشویی مراجعان خود استفاده کنند.

 

خرید کتاب محکم در آغوشم بگیر - نشر میلکان

 

7. پسرک، موش کور، روباه و اسب

نویسنده : چارلی مکسی
مترجم : سید وحید کریمیان
انتشارات : میلکان

کتاب "پسرک، موش کور، روباه و اسب" نوشته ی چارلی مکسی نقاش و نویسنده ی بریتانیایی، یک کتاب زیبا و انسانی است که به شکل یک داستان مصور نگاشته شده است. این کتاب شامل نقاشی های فوق العاده زیبا و متن های انسان محوری است که از دیدگاه یک پسر جوان، یک موش کور، یک روباه و یک اسب بیان می شود. این کتاب دارای چهار شخصیت اصلی است که هر کدام نمایانگر ویژگی های مختلفی هستند. این شخصیت ها در طول داستان با هم راه می روند و از طریق گفتگوها و تجربیات مختلف، درس هایی در مورد دوستی، قدرشناسی، امید، قدرت همدلی، ارتباطات انسانی و زندگی درست می آموزند.

چارلی مکسی با استفاده از نقاشی های زیبا و ارزشمند خود، احساسات و ارزش هایی هم چون مهربانی، شجاعت، امید و صداقت را به نمایش می گذارد. نقاشی های جذاب و شگفت انگیز این کتاب، به همراه متن های ساده و معنادار، خواننده را به دنیایی خیالی ولی پر از احساسات عمیق می برد. این کتاب با تمرکز بر روی زیبایی های ساده ی زندگی، به خوانندگان یادآوری می کند که در زندگی باید با احترام با دیگران رفتار کرد و از لحظات کوچک و معنادار زندگی لذت برد.

داستان و تصاویر این کتاب باعث شده تا "پسرک، موش کور، روباه و اسب" به یکی از محبوب ترین کتاب های مصور امروز تبدیل شود و به عنوان یک منبع الهام برای همه ی سنین شناخته شود. به طور کلی، "پسرک، موش کور، روباه و اسب" کتابی زیبا و دوست داشتنی است که به شما احساساتی عمیق و دلنشین را القا می کند و با نگاهی تازه به زندگی، بهترین زاویه را برای دیدن دنیای پیرامونتان نشان می دهد.

 

خرید کتاب پسرک، موش کور، روباه و اسب - نشر میلکان

 

8. هنر ظریف رهایی از دغدغه ها

روشی نو برای خوب زندگی کردن

نویسنده : مارک منسن
مترجم : میلاد بشیری
انتشارات : میلکان

"هنر ظریف رهایی از دغدغه ها" یک کتاب موفق و محبوب در زمینه ی توسعه ی فردی است که توسط مارک منسن نوشته شده است. این کتاب به روشی طنزآمیز و جذاب موضوعات پیچیده را به شیوه ای ساده و قابل فهم بیان می کند و رنج هاى شما را به ابزار، زخم هاى تان را به قدرت، و مشكلات تان را به مشكلاتى معمولى تر تبديل مى كند. اين كتاب را به چشم راهنمايى براى رنج هاى تان بنگريد؛ راهنمايى براى چگونگى رنج كشيدنِ آسان تر و معنى دارتر، با شفقت و فروتنى بيش تر. اين كتابى است درباره ى برداشتن قدم هاى سبک تر با وجود بارهاى سنگين روى دوش تان، درباره ى آرامش بيش تر در برابر بزرگ ترين ترس هاى تان و خنديدن به اشک هاى تان در همان حالى كه از چشم تان سرازيرند.

مارک منسن در کتاب "هنر ظریف رهایی از دغدغه ها" به خواننده نشان می دهد که از زندگی لذت ببرد و بر موضوعاتی مانند معنی و ارزش زندگی، رضایت و خوشبختی، مسائل بین فردی و موفقیت تمرکز دارد. او ایده آل ها و انتظارات اجتماعی را به چالش می کشد و با تأکید بر اهمیت انتخاب آگاهانه ی ارزش‌ها، به خواننده توصیه می کند که به مسائلی که واقعاً برایش مهم هست توجه کند و کمک می کند تا زندگی خود را با آگاهی و مسئولیت بیشتری پیش ببرد.

یکی از موضوعات مهم این کتاب، پذیرش درد و رنج به عنوان بخشی از زندگی است. منسن به خواننده می آموزد که چگونه با قبول کردن مشکلات و مواجهه با چالش های زندگی، می توان با استفاده از آن ها رشد و به سمت موفقیت حرکت کرد. همچنین به خواننده یادآور می شود که چگونه با قبول واقعیت های زندگی، به جای آن که از آن ها فرار کند، با آن ها رو به رو شود و از آن ها برای بهتر شدن و پیشرفت استفاده کند.

به طور کلی، "هنر ظریف رهایی از دغدغه ها" یک راهنمای جذاب و موثر است که به خواننده کمک می کند تا با نگرشی جدید نسبت به زندگی، برای دستیابی به زندگی معنادارتر و خوشبخت تر قدم بردارد.

 

خرید کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها - نشر میلکان

 

9. چراغ سبزها

نویسنده : متیو مک کانهی
مترجم : سمانه پرهیزکاری
انتشارات : میلکان

کتاب "چراغ سبزها" نوشته ی متیو مک کانهی، بازیگر مشهور و فیلم ساز هالیوود، زندگی نامه و روایتی از مجموعه خاطرات و تجارب شخصی او در زندگی است. در این کتاب، مک کانهی به تجربیات خود در دنیای سینما، فرهنگ و زندگی شخصی می پردازد و مفاهیم و ارزش‌هایی که او را به موفقیت و خودشناسی رسانده است را به اشتراک می گذارد. او از زندگی خود، از دوران کودکی تا کنون، و تجارب متنوعی که در مسیر خود به دست آورده است، صحبت می کند. در این کتاب، مک کانهی ماجراجویی ها، شکست ها، موفقیت ها و درس هایی که از آن ها یاد گرفته است را به زیبایی تصویر می کشد. او در میانه ی این ماجراها، مفاهیمی مانند قدرت تصمیم گیری، قدرت قصه گویی، و اهمیت انعطاف پذیری را نشان می دهد.

کتاب "چراغ سبزها" به زبانی ساده و شیوا نوشته شده و یکی از جذابیت های این کتاب، رویکرد مفرح و شادی بخش مک کانهی به زندگی است. او از تجربیاتش به عنوان "چراغ سبزها" یاد می کند که هر فرصت و چالشی که با آن مواجه شده است را فرصتی برای رشد و یادگیری می داند و به آن اشاره می کند که چگونه می توانیم با تبدیل نواقص و موانع زندگی خود به "چراغ سبزها"، به موفقیت و خوشبختی دست پیدا کنیم. این رویکرد مثبت و بهبودبخش مک کانهی در قالب داستان ها و تجربیات شخصی او به صورت جذابی در کتاب بازتاب داده شده است.

علاوه بر این، "چراغ سبزها" شامل مطالبی درباره ی روش زندگی، تفکرات فلسفی و جهان بینی مک‌کانهی در زندگی است. او بیان می کند که چگونه می توانیم از مواجهه با چالش ها، تغییرات، و نواقص زندگی خود بهره مندی بیشتری کسب کنیم و به سمت موفقیت و خوشبختی حرکت کنیم. همچنین این کتاب به دلیل دیدگاه تازه و انتقادی مک کانهی به زندگی، پر از انرژی، و نگاهی پرمهر به دنیای پیرامون است.

 

خرید کتاب چراغ سبزها - نشر میلکان

 

10. افسردگی نهفته

راه رهایی از کمال طلبی آنگاه که بر افسردگی نقاب می کشد

نویسنده : مارگارت رابینسون رادرفورد
مترجم : شبنم درویش
انتشارات : میلکان

کمال گرایی به معنای تمایل به رسیدن به استانداردهای بسیار بالا و تلاش بی پایان برای رسیدن به آن است. مارگارت رابینسون رادرفورد در کتاب "افسردگى نهفته"، به بررسی ابعاد مختلف کمال گرایی می پردازد و نشان می دهد که چگونه الگوهای رفتاری کمال گرایی باعث ایجاد استانداردهای بسیار بالا و غیرقابل دسترسی می شود که افراد را در مسیر رسیدن به آن ها به شکست و ناامیدی می کشاند. این احساس ناکامی می تواند به شکلی مخفیانه در زندگی افراد عادی وارد شود و منجر به افسردگی نهفته گردد. مارگارت رابینسون رادرفورد نشان می دهد که بسیاری از افراد که در نگاه اول به نظر می آید کاملاً سالم، عادی و خوب هستند، در واقع با تلاش بی پایان برای کمال گرایی و تطابق خود با استانداردهای بالا، مخفیانه دچار افسردگی می شوند. این کتاب به خواننده کمک می کند تا نقشه ای برای شناخت و درک این سندروم در اختیار داشته باشد.

کتاب "افسردگى نهفته" به افرادی که مبتلا به کمال گرایی هستند و افسردگی را مخفی می کنند، توصیه می کند که به جای پنهان کاری، با دیگران درباره ی مشکلات و احساساتشان صادقانه برخورد کنند. نویسنده به خواننده ابزارها و راهکارهایی را ارائه می دهد تا بتوانند از الگوهای ناسالمی که به افسردگی نهفته منجر می شود، خارج شوند و به سمت بهبودی حرکت کنند. این کتاب به خواننده کمک می کند تا اعتقادات و ارزش های خود را مجدداً بررسی کند و متوجه شود که چگونه این اعتقادات ممکن است در ایجاد و حفظ این سندروم نقش داشته باشد. مارگارت رابینسون رادرفورد به خواننده می آموزد که چگونه می تواند با مدیریت احساسات خود و بیان احساساتش، از افسردگی مخفیانه ی خود رها شود و به سمت سلامت روانی حرکت کند.

به كمک کتاب "افسردگى نهفته" و راهنمايى هاى دلسوزانه ى مارگارت رابینسون رادرفورد، متخصص روانشناسى بالينى، می توان فرآيند درک كمال طلبى را آغاز و در ادامه با شناسايى باورهاى مخرب و ارتباط با احساساتى كه براى طولانى مدت سركوب شده اند، تغيير چشمگیرى در زندگى خود ايجاد كرد. كتاب افسردگى نهفته، براى رهايى از چنگال دردناک و منزوى كننده ى كمال طلبى و پذيرش عشق ورزيدن به خود و خويشتن پذيرى، پلكانى پيش روی خواننده قرار می دهد.

 

خرید کتاب افسردگی نهفته - نشر میلکان

 

برای مشاهده و خرید سایر کتاب های نشر میلکان، می توانید به لینک کتاب های نشر میلکان مراجعه فرمایید.

سوالات متداول

کتاب های ذهنیت برنده ، کاش وقتی بیست ساله بودم می دانستم ، عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست ، عشق کافی نیست ، هنر همه فن حریف شدن در احساسات و بازی بلندمدت نیز می توانند در این لیست قرار گیرند.
این کتاب ها براساس تعداد فروش و چاپ مجدد آن کتاب و همچنین نظرات و اقبال عمومی مخاطبان اهل مطالعه انتخاب شده است.
بیشتر کتاب های ترجمه شده در این انتشارات از ترجمه روان و قابل قبولی برخوردار می باشد و مورد پسند مخاطبان بوده است.

محصولات مرتبط

کتاب خرده عادت ها
کتاب خرده عادت ها
23% تخفیف 146,000 تومان
افزودن به سبد خرید افزودن به مقایسه افزودن به علاقه‌مندی
کتاب محکم در آغوشم بگیر
کتاب محکم در آغوشم بگیر
23% تخفیف 158,000 تومان
افزودن به سبد خرید افزودن به مقایسه افزودن به علاقه‌مندی
کتاب افسردگی نهفته
کتاب افسردگی نهفته
23% تخفیف 174,000 تومان
افزودن به سبد خرید افزودن به مقایسه افزودن به علاقه‌مندی
کتاب قدرت شروع ناقص
کتاب قدرت شروع ناقص
24% تخفیف 137,000 تومان
افزودن به سبد خرید افزودن به مقایسه افزودن به علاقه‌مندی
کتاب بی حد و مرز - میلکان
کتاب بی حد و مرز - میلکان
23% تخفیف 123,000 تومان
افزودن به سبد خرید افزودن به مقایسه افزودن به علاقه‌مندی
کتاب چراغ سبزها
کتاب چراغ سبزها
23% تخفیف 239,000 تومان
افزودن به سبد خرید افزودن به مقایسه افزودن به علاقه‌مندی

دیدگاه کاربران (1)

محمد صالحی | 1403/01/04 | 12:20
ممنون از معرفی پرفروش ترین کتاب های نشر میلکان.
بازهم کتاب های پرفروش بقیه ناشران را معرفی کنید.
موفق باشید.
کارشناس سایت | 1403/01/04 | 12:53

سلامت باشید ، امیدواریم مطلب براتون مفید بوده باشه.
چشم ، حتماً مطلب در مورد پرفروش ترین کتاب های سایر انتشارات هم تهیه می کنیم.
سپاس از همراهیتون.


ثبت دیدگاه

لطفاً قبل از نوشتن دیدگاه ، قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.


ثبت دیدگاه

پشتیبانی و پاسخگویی

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 17

(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)

تلفن : 03142642079

ایمیل : arianhonar.ir@gmail.com

پیج اینستاگرام کانال تلگرام چت واتس اپ کانال ایتا

فروشگاه صنایع دستی و کتاب آرین هنر

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی "آرین هنر" از زمان شروع فعالیت رسمی خود در سال 1400 در تلاش است تا با ارائه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب، به گسترش هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی و تزیین محیط کار و زندگی با هنرهای زیبا و بااصالت ایرانی کمک کند. همچنین این مجموعه بر آن است تا با ارائه کتاب های مفید از ناشران برجسته، نقشی هرچند کوچک در گسترش بیشتر فرهنگ کتابخوانی نیز ایفا نماید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "آرین هنر" می‌باشد.

هرگونه استفاده و کپی‌برداری از عکس‌ها و محتوای این سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی و شکایت در پی خواهد داشت.

1403 - 1400
چت پشتیبانی واتس اپ