درباره ما

فروشگاه آنلاین "آرین هنر" ، فعالیت رسمی خود را در سال 1400 در زمینه ی صنایع دستی ، آثار هنری و فرهنگی آغاز نموده است.
 همانطور که از نام این مجموعه می توان دریافت (آرین هنر = هنر ایرانی) ، اولویت اصلی در این سایت ترغیب مردم عزیز به استفاده و تزیین محیط کار و زندگی با هنرهای زیبا و با اصالت ایرانی است و تلاش می کند به سهم خود ، با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب ، به گسترش هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی کمک کند.
این مجموعه تلاش می کند با تهیه ی مستقیم و بدون واسطه ی محصولات با کیفیت از هنرمندان و تولیدکنندگان حوزه ی صنایع دستی و ارائه ی آنها با نام و برند اصلی ایشان ، به هنر و تلاش این عزیزان ارج نهاده و در مسیر فعالیت خود تا حد امکان از ایشان حمایت نماید.
همچنین با توجه به گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در سال های اخیر در کشور ، این مجموعه در تلاش است تا با ارائه ی کتاب های مفید از ناشران برجسته ی ایران ، نقشی هرچند کوچک در گسترش بیشتر این فرهنگ مثبت ایفا نماید.

امید که با یاری شما هموطنان گرامی بتوان به این اهداف جامه ی عمل پوشانید و "آرین هنر" ارائه دهنده ی هنرهای اصیل ایرانی به تمام جهانیان باشد.

پشتیبانی و پاسخگویی

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 17
(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)
تلفن : 03142642079
ایمیل : arianhonar.ir@gmail.com

فروشگاه اینترنتی آرین هنر | صنایع دستی ، کتاب

فروشگاه اینترنتی "آرین هنر" در تلاش است تا با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب ، به گسترش هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی و تزیین محیط کار و زندگی با هنرهای زیبا و با اصالت ایرانی کمک کند. همچنین این مجموعه بر آن است تا با ارائه ی کتاب های مفید از ناشران برجسته ، نقشی هرچند کوچک در گسترش بیشتر فرهنگ کتابخوانی نیز ایفا نماید. طراح سایت