درباره ما

فروشگاه آنلاین "آرین هنر" ، فعالیت رسمی خود را در سال 1400 در زمینه ی صنایع دستی ، آثار هنری و فرهنگی آغاز نموده است.
 همانطور که از نام این مجموعه می توان دریافت (آرین هنر = هنر ایرانی) ، اولویت اصلی در این سایت ترغیب مردم عزیز به استفاده و تزیین محیط کار و زندگی با هنرهای زیبا و با اصالت ایرانی است و تلاش می کند به سهم خود ، با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب ، به گسترش هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی کمک کند.
این مجموعه تلاش می کند با تهیه ی مستقیم و بدون واسطه ی محصولات با کیفیت از هنرمندان و تولیدکنندگان حوزه ی صنایع دستی و ارائه ی آنها با نام و برند اصلی ایشان ، به هنر و تلاش این عزیزان ارج نهاده و در مسیر فعالیت خود تا حد امکان از ایشان حمایت نماید.
همچنین با توجه به گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در سال های اخیر در کشور ، این مجموعه در تلاش است تا با ارائه ی کتاب های مفید از ناشران برجسته ی ایران ، نقشی هرچند کوچک در گسترش بیشتر این فرهنگ مثبت ایفا نماید.

امید که با یاری شما هموطنان گرامی بتوان به این اهداف جامه ی عمل پوشانید و "آرین هنر" ارائه دهنده ی هنرهای اصیل ایرانی به تمام جهانیان باشد.

پشتیبانی و پاسخگویی

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 17

(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)

تلفن : 03142642079

ایمیل : arianhonar.ir@gmail.com

پیج اینستاگرام کانال تلگرام چت واتس اپ کانال ایتا

فروشگاه صنایع دستی و کتاب آرین هنر

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی "آرین هنر" از زمان شروع فعالیت رسمی خود در سال 1400 در تلاش است تا با ارائه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب، به گسترش هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی و تزیین محیط کار و زندگی با هنرهای زیبا و بااصالت ایرانی کمک کند. همچنین این مجموعه بر آن است تا با ارائه کتاب های مفید از ناشران برجسته، نقشی هرچند کوچک در گسترش بیشتر فرهنگ کتابخوانی نیز ایفا نماید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "آرین هنر" می‌باشد.

هرگونه استفاده و کپی‌برداری از عکس‌ها و محتوای این سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی و شکایت در پی خواهد داشت.

1403 - 1400
چت پشتیبانی واتس اپ