پشتیبانی و پاسخگویی

روزهای کاری فروشگاه "آرین هنر" از روز شنبه تا چهارشنبه ی هر هفته از ساعت 10 الی 17 ، به استثنای تعطیلات عمومی و رسمی در ایران است و کلیه ی سفارشات ثبت شده ، در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش و ارسال می گردد.

 

پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان گرامی به صورت تماس تلفنی ، در ساعات کاری ذکر شده صورت خواهد گرفت و کارشناسان سایت آماده خدمات رسانی به کاربران و مشتریان عزیز در زمینه ی مشاوره و خرید محصولات خواهند بود.

 

همچنین امکان برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی در "نرم افزار واتس اپ" برای کاربران گرامی فراهم می باشد؛ از طریق کلیک روی کلید تعبیه شده در قسمت پایین سمت چپ سایت (آیکون واتس اپ) ، کاربران می توانند وارد صفحه ی چت فروشگاه شوند و سوالات خود را مطرح نمایند که در اسرع وقت توسط کارشناس سایت به آن ها پاسخ داده خواهد شد.

 

در صورت تمایل نیز ، کاربران می توانند از طریق ارسال ایمیل در بخش تماس با ما یا ثبت شکایت ، سوالات ، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان گذارند.

پشتیبانی و پاسخگویی

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 17
(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)
تلفن : 03142642079
ایمیل : arianhonar.ir@gmail.com

فروشگاه اینترنتی آرین هنر | صنایع دستی ، کتاب

فروشگاه اینترنتی "آرین هنر" در تلاش است تا با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب ، به گسترش هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی و تزیین محیط کار و زندگی با هنرهای زیبا و با اصالت ایرانی کمک کند. همچنین این مجموعه بر آن است تا با ارائه ی کتاب های مفید از ناشران برجسته ، نقشی هرچند کوچک در گسترش بیشتر فرهنگ کتابخوانی نیز ایفا نماید. طراح سایت