ضمانت 7 روزه بازگردانی محصول

با توجه به اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده ، این امکان برای خریداران وجود دارد که محصولات دریافتی خود را بازگردانند و این امکان منوط به "رعایت کامل" نکات زیر از طرف خریدار است :


- در صورتی که کاربر پس از ثبت سفارش از خرید محصول منصرف شود ، باید در نزدیک ترین زمانِ ساعت کاری فروشگاه ، قبل از ارسال محصول این مسئله را به تیم پشتیبانی سایت (ترجیحاً از طریق تماس تلفنی) اعلام نماید تا ضمن لغو فرآیند خرید ، هزینه ی خرید محصول به صورت کامل به حساب بانکی وی بازگردانده شود.
- براساس قوانین پستی ، تحویل گیرنده موظف است هنگام دریافت بسته ، در مقابل مأمور پست اقدام به بررسی مرسوله نماید و در صورت مشاهده ی هرگونه پارگی کارتن ، آثار شکستگی یا عیب و ایرادی ، بسته را به مأمور پست مرجوع کرده و از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به عهده ی سایت "آرین هنر" نخواهد بود.
با در نظر گرفتن این نکته ، در صورت آسیب دیدگی بسته و محصول در زمان تحویل توسط مأمور پست ، خریدار موظف است از دریافت بسته خودداری کرده و صورت جلسه ی آسیب کالا را از مأمور پست دریافت نماید و از طریق شرکت پست پیگیر باشد.
- پس از دریافت سفارش توسط خریدار به مدت "یک هفته" ، فرصت بازگردانی محصول برای خریدار محفوظ می باشد و پس از این زمان ، محصول دریافتی توسط خریدار "به هیچ عنوان" بازپس گرفته نخواهد شد.
- در صورتی که خریدار در مهلت 7 روزه پس از دریافت محصول قصد بازگردانی آن را داشته باشد ، باید "قبل از هر اقدام" این مسئله را از طریق درگاه های ارتباطی در بخش "تماس با ما" به تیم پشتیبانی سایت اطلاع دهد و در صورت "تأیید کارشناس سایت مبنی بر موجه بودن دلایل خریدار" برای بازگرداندن محصول ، خریدار می تواند در اسرع وقت اقدام به بازگردانی محصول نماید.
- خریدار "موظف" است محصول مرجوعی را به صورت سالم و همراه با تمامی اقلام موجود در بسته ی پستی دریافتی (از جمله محصول خریداری شده ، بسته بندی مخصوص محصول ، کاتالوگ ، فاکتور ، ضمانت نامه ، هدایا و ...) ، دوباره به طور درست و محکم ، و به دور از آسیب دیدگی در هنگام حمل و نقل پستی ، به شکل اولیه بسته بندی کرده و به آدرس پستی سایت که در بخش "تماس با ما" قابل مشاهده است ، ارسال نماید. (در صورت تمایل بهتر است که به منظور تسریع فرایند بازگردانی هزینه ی سفارش ، خریدار ، مبلغ پرداختی و شماره کارتی که با آن سفارش ثبت شده را همراه با نام و نام خانوادگی صاحب کارت و نام بانک مقصد به صورت مکتوب درون بسته ی مرجوعی قرار دهد.)


نکته : "لازم به ذکر است که تضمین سلامت و هزینه های بازگردانی محصول در مراحل عودت آن ، کاملاً به عهده ی خریدار می باشد."


- پس از دریافت محصول بازگردانده شده توسط سایت "آرین هنر" ، در صورت سلامت کامل اقلام موجود در بسته ، مبلغ پرداخت شده توسط خریدار "بعد از کسر هزینه ی ارسال" و نهایتاً ظرف مدت "48 ساعت کاری بعد از دریافت بسته" به حساب بانکی خریدار واریز خواهد شد.
- بدیهی است که در صورت آسیب دیدگی محصولات بازگشتی و اقلام همراه آن ، خریدار "موظف" به پرداخت خسارت می باشد و به میزان شدت آسیب وارده به محصول ، از مبلغ پرداخت شده توسط خریدار مبلغی به عنوان خسارت کسر و باقی مانده ی آن مبلغ به حساب بانکی وی واریز خواهد گردید.

پشتیبانی و پاسخگویی

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:30 الی 19
(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)
تلفن : 03142642079
ایمیل : arianhonar.ir@gmail.com

فروشگاه اینترنتی آرین هنر | صنایع دستی ، کتاب

فروشگاه اینترنتی "آرین هنر" در تلاش است تا با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب ، به گسترش هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی و تزیین محیط کار و زندگی با هنرهای زیبا و با اصالت ایرانی کمک کند. همچنین این مجموعه بر آن است تا با ارائه ی کتاب های مفید از ناشران برجسته ، نقشی هرچند کوچک در گسترش بیشتر فرهنگ کتابخوانی نیز ایفا نماید. طراح سایت