فروش عمده صنایع دستی

فروشگاه اینترنتی آرین هنر به منظور ترویج هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی و کتابخوانی، حمایت از هنرمندان و تولیدکنندگان داخلی و همچنین تسهیل روند خرید برای فروشگاه‌ها و ادارات، آماده‌ی همکاری با فروشگاه‌های صنایع دستی سراسر کشور جهت تأمین محصولات و علاوه بر آن تمامی سازمان‌ها، ارگان‌ها، شرکت‌ها، مدارس، انجمن‌های فرهنگی و ... برای فروش عمده صنایع دستی و کتاب به آن‌ها و تأمین هدایای سازمانی می‌باشد.

در حال حاضر امکان فروش عمده صنایع دستی فقط برای محصولات میناکاری، فیروزه کوبی و مس و پرداز و همچنین کتاب‌های موجود در سایت فراهم است.

لطفاً قبل از وارد کردن اطلاعات در فرم زیر، شرایط فروش عمده صنایع دستی و کتاب نوشته شده در پایین صفحه را به طور کامل مطالعه فرمایید. با تشکر

نام و نام خانوادگی مسئول خرید (حروف فارسی) *

نام شرکت یا سازمان (حروف فارسی)

شماره موبایل *

محصول یا محصولات مورد نظر، تعداد آن‌ها جهت خرید و توضیحات تکمیلی در مورد سفارش خود را در این قسمت وارد فرمایید *

فروش عمده صنایع دستی و کتاب برای چیست ؟

 همه ساله بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها در اعیاد و مناسبت‌های خاص به منظور قدردانی از کارمندان و تیم اجرایی خود، و القای حس ارزشمندی و تشویق آن‌ها، اقدام به تهیه‌ی هدایای سازمانی ارزشمندی مانند صنایع دستی می‌نمایند. به علاوه برخی از شرکت‌ها برای ارتقای کیفیت ارتباط و حس وفاداری با مشریان خاص خود، هدایایی ویژه برای آن‌ها تدارک می‌بینند. به همین جهت بهترین و به‌صرفه‌ترین حالت تهیه‌ی این هدایای سازمانی برای آن‌ها، به دلیل صرف زمان کمتر، دریافت تخفیف بیشتر و تهیه‌ی هدایایی ارزشمند و نفیس، استفاده از گزینه‌ی فروش عمده صنایع دستی می‌باشد.

همچنین برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها به منظور ارتقای بهره‌وری و سطح کیفی اطلاعات کارکنان خود و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین آن‌ها، به صورت ماهیانه یا دوره‌ای اقدام به خرید کتاب در سطح گسترده می‌نمایند. مدارس و مراکز فرهنگی نیز برای بهبود و افزایش تعداد و کیفیت عنوان کتاب‌های موجود در کتابخانه‌ی خود و همچنین تشویق بیشتر دانش‌آموزان و اعضای خود مایل به خرید تعداد بالای کتاب هستند. به همین منظور بهترین و به‌صرفه‌ترین حالت تهیه‌ی کتاب برای آن‌ها، به دلیل صرف زمان کمتر و دریافت تخفیف بیشتر می‌تواند استفاده از گزینه‌ی فروش عمده کتاب باشد.

 

فروش عمده صنایع دستی و کتاب در آرین هنر

ما در تیم آرین هنر آماده‌ی همکاری با فروشگاه‌های صنایع دستی سراسر کشور جهت تأمین محصولات و علاوه بر آن تمامی سازمان‌ها، ارگان‌ها، شرکت‌ها، مدارس، انجمن‌های فرهنگی و ... برای فروش عمده صنایع دستی و کتاب به آن‌ها و تأمین هدایای سازمانی هستیم. به دلیل این که ما به صورت مستقیم و بدون واسطه محصولات را از تولیدکنندگان اصلی تهیه می‌نماییم، می‌توانیم با قیمت مناسب‌تر، تخفیف بیشتر و در زمان کمتر سفارشات درخواستی را به خریداران عزیز ارائه نماییم. و از آنجایی که برای هنر تولیدکنندگان و هنرمندان و اعتماد مشتریان خود ارزش بالایی قائل هستیم، تلاش می‌کنیم تا با بهترین کیفیت سفارشات دریافتی را بسته‌بندی و ارسال نماییم تا در روند ارسال و حمل‌و‌نقل آسیبی به آن‌ها وارد نگردد. همچنین به دلیل این که ما کتاب‌ها را از پخش‌کننده‌های اصلی و مورد اعتماد انتشارات مختلف تهیه می‌نماییم، می‌توانیم سفارشات مربوط به کتاب را نیز با قیمت مناسب‌تر، تخفیف بیشتر و در زمان کمتر به خریداران عزیز ارائه نماییم.

 

شرایط فروش عمده صنایع دستی و کتاب

به منظور راحتی کاربران، شرایط فروش عمده صنایع دستی و کتاب در دو بخش جداگانه‌ی صنایع دستی و کتاب عنوان شده تا هر کاربر براساس نیاز خود بتواند به مطالب دسترسی داشته باشد.

فروش عمده صنایع دستی

جهت استفاده از گزینه‌ی فروش عمده صنایع دستی (میناکاری، فیروزه کوبی، مس و پرداز) به نکات زیر توجه فرمایید:

- سفارش خرید تعداد حداقل 20 عدد از یک مدل محصول، به عنوان فروش عمده صنایع دستی به حساب می‌آید.

- به دلیل دست‌ساز بودن محصولات و زمان‌بر بودن تهیه زیرساخت و روند تولید، بسته به تعداد آن‌ها، بهتر است مسئول خرید برای محصولات میناکاری و مس و پرداز حداقل 1 ماه و محصولات فیروزه کوبی حداقل 2 تا 3 هفته پیش از زمان مورد نظر ایشان برای تحویل گرفتن کل سفارش نسبت به ثبت و نهایی کردن سفارش خود اقدام نماید. لازم به ذکر است که برای تحویل گرفتن سفارشات در ایام خاص مانند عید نوروز، عید فطر، روز مادر و ... به دلیل بالا بودن حجم سفارشات تولیدکنندگان در این ایام، بهتر است مسئول خرید حداقل از 2 ماه پیش از موعد مقرر تحویل، در مورد سفارش خود به تیم پشتیبانی اطلاع دهد.

- در فروش عمده صنایع دستی، مسئول خرید موظف است که قبل از سفارش تولید محصولات از طرف سایت به تولیدکننده، حداقل 70 درصد مبلغ کل سفارش را پرداخت نموده و مابقی مبلغ سفارش را تا قبل از زمان تحویل به صورت کامل تسویه نماید. در صورت تسویه‌ی کامل سفارش در ابتدای کار، علاوه بر تخفیف لحاظ شده روی سفارش، درصدی تخفیف به عنوان هدیه‌ی خوش حسابی به مسئول خرید تعلق خواهد گرفت. بدیهی است در صورتی که زمان تسویه‌ی کامل سفارش بیش از زمان مقرر به طول انجامد، تحویل سفارش از طرف سایت به مسئول خرید به همان نسبت زمانی به تعویق خواهد افتاد.

- در صورت نیاز به تهیه‌ی جعبه و بسته‌بندی مخصوص برای هر محصول، یا تهیه‌ی تندیس، پایه یا قاب برای محصولاتی مانند بشقاب یا گلدان، مبلغ آن‌ها جدا از محصول اصلی حساب شده و به مبلغ کل سفارش اضافه می‌گردد.

- در فروش عمده صنایع دستی به دلیل این که سفارش به صورت اختصاصی و به تعداد بالا برای مسئول خرید تهیه و تولید می‌گردد، پس از ثبت نهایی سفارش و درخواست شروع فرایند تولید از طرف پشتیبانی سایت به تولیدکننده، امکان لغو سفارش یا مرجوع کردن کل سفارش وجود نخواهد داشت و در صورتی که تعدادی از محصولات در روند ارسال مشکل پیدا کرده باشد، فقط امکان مرجوع شدن همان تعداد وجود خواهد داشت.

- با توجه به تعداد و حجم سفارش، محصولات در چند نوبت به صورت پست پیشتاز برای مسئول خرید ارسال می‌گردد. در صورتی که حجم سفارش زیاد بوده و نیاز به ارسال بیش از 3 یا 4 نوبت به صورت پست باشد، بعد از هماهنگی با مسئول خرید، سفارش از طریق باربری ارسال می‌گردد.

- به دلیل دست‌ساز بودن محصولات صنایع دستی، ممکن است که محصولات در جزئیات عیناً شبیه هم نباشند و تفاوت‌های اندکی با هم داشته باشند؛ در هنگام خرید به این نکته نیز توجه داشته باشید.

- لازم به ذکر است در صورت خرید محصولاتی که عکس و محتوا برای آن‌ها روی سایت تولید شده توسط مسئول خرید، ایشان مالکیت آن محصول را در اختیار خواهد داشت، اما مالکیت تمامی عکس‌ها و محتوای تولیدشده در رابطه با آن محصول همچنان در اختیار سایت آرین هنر می‌باشد و خریدار (و شرکت، سازمان و تیم مربوط به ایشان) به هیچ وجه حق مالکیت معنوی و اجازه‌ی استفاده از آن‌ها در وب‌سایت خود، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات و ... را نخواهد داشت و در صورت نیاز به عکس و محتوای آن محصول موظفند که خود اقدام به تهیه‌ی عکس و تولید محتوا نمایند.

 

فروش عمده کتاب

جهت استفاده از گزینه‌ی فروش عمده کتاب به نکات زیر توجه فرمایید:

- سفارش خرید تعداد حداقل 20 عدد از یک عنوان کتاب، جزء فروش عمده کتاب محسوب می‌گردد.

- امکان فروش عمده کتاب فقط برای عنوان کتاب‌هایی که در سایت وجود دارد و یا کتاب‌هایی که بر روی سایت نیست ولی از جمله انتشاراتی (مانند نشر میلکان، نشر نوین، نشر نون و ...) است که سایت با آن‌ها همکاری دارد، فراهم است.

- به دلیل زمان‌بر بودن روند تهیه‌ی تعداد بالای کتاب، بهتر است مسئول خرید حداقل 1 تا 2 هفته پیش از زمان مورد نظر خود برای تحویل گرفتن کل سفارش نسبت به ثبت و نهایی کردن سفارش اقدام نماید.

- در فروش عمده کتاب مسئول خرید موظف است که قبل از سفارش تهیه‌ی کتاب از طرف سایت به پخش‌کننده‌ی کتاب، کل مبلغ سفارش را در ابتدای کار به صورت کامل تسویه نماید. بدیهی است در صورتی که زمان تسویه‌ی کامل سفارش بیش از زمان مقرر به طول انجامد، تحویل سفارش از طرف سایت به مسئول خرید به همان نسبت زمانی به تعویق خواهد افتاد.

- در فروش عمده کتاب به دلیل این که سفارش به صورت اختصاصی و به تعداد بالا برای مسئول خرید تهیه می‌گردد، پس از ثبت نهایی سفارش و شروع فرایند تهیه‌ی کتاب‌ها از طرف سایت، امکان لغو سفارش یا مرجوع کردن کل سفارش وجود نخواهد داشت و در صورتی که تعدادی از کتاب‌ها در روند ارسال مشکل پیدا کرده باشد، فقط امکان مرجوع شدن همان تعداد وجود خواهد داشت.

 - با توجه به تعداد و حجم سفارش، کتاب‌ها در چند نوبت به صورت پست پیشتاز برای مسئول خرید ارسال می‌گردد. در صورتی که حجم سفارش زیاد بوده و نیاز به ارسال بیش از 3 یا 4 نوبت به صورت پست باشد، بعد از هماهنگی با مسئول خرید، سفارش از طریق باربری ارسال می‌گردد.

- لازم به ذکر است در صورت خرید محصولاتی که عکس و محتوا برای آن‌ها روی سایت تولید شده توسط مسئول خرید، ایشان مالکیت آن محصول را در اختیار خواهد داشت، اما مالکیت تمامی عکس‌ها و محتوای تولیدشده در رابطه با آن محصول همچنان در اختیار سایت آرین هنر می‌باشد و خریدار (و شرکت، سازمان و تیم مربوط به ایشان) به هیچ وجه حق مالکیت معنوی و اجازه‌ی استفاده از آن‌ها در وب‌سایت خود، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات و ... را نخواهد داشت و در صورت نیاز به عکس و محتوای آن محصول موظفند که خود اقدام به تهیه‌ی عکس و تولید محتوا نمایند.

 

سوالات متداول

با توجه به تعداد محصولات مورد نظر، نوع آن‌ها (میناکاری، فیروزه کوبی، مس و پرداز) و شرایط تولیدکننده و بازار این میزان متفاوت است، اما مسلماً از خرید تکی محصولات قیمت به صرفه‌تر و تخفیف بیشتری خواهد داشت.
این زمان کاملاً بستگی به تعداد محصولات سفارش و زمان آزاد تولیدکننده برای آماده سازی آن‌ها دارد. به منظور تحویل محصولات در زمان مناسب، همان‌طور که در قسمت شرایط توضیح داده شد بهتر است از 1 تا 2 ماه قبل از موعد مقرر نسبت به ثبت سفارش اقدام شود.
قیمت کتاب‌ها براساس قیمت پشت جلد نوبت چاپی که قرار است به خریدار تحویل گردد تعیین می‌شود و درصد تخفیفی که بر روی کتاب‌ها اعمال می‌گردد با توجه به انتشارات آن کتاب‌ها متفاوت خواهد بود.
فاکتور ساده‌ سفارش‌ها در حساب کاربری هر خریدار قابل مشاهده می‌باشد. ولی در صورتی که خریدار نیاز به فاکتور رسمی داشته باشد، با هماهنگی با پشتیبانی سایت می‌تواند آن را دریافت نماید. (لازم به ذکر است که امکان دریافت فاکتور رسمی فقط در فروش عمده صنایع دستی و کتاب فراهم خواهد بود.)

پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 16

(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)

تلفن : 03142642079

ایمیل : arianhonar.ir@gmail.com

پیج اینستاگرام کانال تلگرام چت واتس اپ کانال ایتا

فروشگاه صنایع دستی و کتاب آرین هنر

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی "آرین هنر" از زمان شروع فعالیت رسمی خود در سال 1400 در تلاش است تا با ارائه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب، به گسترش هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی و تزیین محیط کار و زندگی با هنرهای زیبا و بااصالت ایرانی کمک کند. همچنین این مجموعه بر آن است تا با ارائه کتاب های مفید از ناشران برجسته، نقشی هرچند کوچک در گسترش بیشتر فرهنگ کتابخوانی نیز ایفا نماید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "آرین هنر" می‌باشد.

هرگونه استفاده و کپی‌برداری از عکس‌ها و محتوای این سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی و شکایت در پی خواهد داشت.

1403 - 1400
چت پشتیبانی واتس اپ