ارسال فوری (روش های ارسال سفارش)

تلاش مجموعه ی آرین هنر همیشه بر این بوده است که سفارشات خریداران گرامی را به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی و ارسال نماید تا در زمان مناسب به خریداران تحویل و موجب رضایت ایشان گردد.

کلیه ی سفارشات ثبت شده در سایت ، توسط تیم آرین هنر در بسته بندی های مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد ، آماده و در اسرع وقت با توجه به نوع ارسال انتخابی توسط خریدار در زمان ثبت سفارش ، تحویلِ واحد ارسال خواهد گردید.

 

روش های ارسال سفارشات :

- پست پیشتاز :

نحوه ی ارسال پیش فرض سفارشات به تمام نقاط کشور در سایت آرین هنر ، به صورت پست پیشتاز می باشد و زمان تقریبی تحویل مرسوله به خریدار معمولاً بین 2 تا 4 روز کاری (با توجه به مسافت مبدأ تا مقصد) پس از تحویل مرسوله به دفتر پستی خواهد بود.

 

- پست ویژه :

این روش که معمولاً یکی از سریع ترین روش های ارسال محسوب می شود ، فقط برای سفارشاتی که آدرس پستی خریدار در یکی از مراکز استان ها قرار داشته باشد ، گزینه ی مربوط به آن در سایت فعال و قابل استفاده خواهد بود. زمان تقریبی تحویل مرسوله به خریدار در این روش معمولاً بین 1 تا 2 روز کاری (با توجه به مسافت مبدأ تا مقصد) پس از تحویل مرسوله به دفتر پستی خواهد بود.

 

توجه به چند نکته در مورد پست پیشتاز و ویژه ضروری است :

. سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه ثبت می گردد ، در صورتی که زمان ثبت سفارش قبل از ساعت 10 صبح باشد ، معمولاً در همان روز ، و در صورتی که بعد از این ساعت ثبت گردد در ابتدای روز کاری بعد تحویل دفتر پستی خواهد گردید.

. سفارشاتی که در روزهای پنجشنبه ، جمعه و روزهای تعطیل رسمی ثبت می گردد ، در اولین روز کاری پس از تعطیلات تحویل دفتر پستی خواهد گردید.

. تحویل سفارشات در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت ، کتابخانه ، رستوران ، هتل ، پاساژ و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل گیرنده ، دقیق و قابل استناد باشد؛ و در صورت به مقصد نرسیدن مرسوله و برگشت خوردن آن ، مسئولیت کامل (از جمله هزینه ی ارسال مجدد) بر عهده ی خریدار می باشد.

. براساس قوانین پستی ، تحویل گیرنده موظف است هنگام دریافت بسته ، در مقابل مأمور پست اقدام به بررسی مرسوله نماید و در صورت مشاهده ی هرگونه پارگی کارتن ، آثار شکستگی یا عیب و ایرادی ، بسته را به مأمور پست مرجوع کرده و از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به عهده ی سایت "آرین هنر" نخواهد بود.
با در نظر گرفتن این نکته ، در صورت آسیب دیدگی بسته و محصول در زمان تحویل توسط مأمور پست ، خریدار موظف است از دریافت بسته خودداری کرده و صورت جلسه ی آسیب کالا را از مأمور پست دریافت نماید و از طریق شرکت پست پیگیر باشد.

. زمان های تقریبی ذکر شده برای تحویل مرسوله به خریدار براساس اطلاعات شرکت پست می باشد و دیرکرد زمان تحویل مرسوله به خریدار (پس از تحویل سفارش توسط سایت آرین هنر به دفتر پستی) ، کاملاً برعهده ی شرکت پست خواهد بود.

. در صورت وارد نمودن آدرس ، مشخصات و کد پستی اشتباه و یا وارد نکردن کد پستی توسط خریدار در بخش اطلاعات گیرنده در هنگام ثبت سفارش ، و یا نبود تحویل گیرنده در زمان مراجعه ی مأمور پست جهت دریافت مرسوله ، مسئولیت "برگشت خوردن مرسوله" به این دلایل برعهده ی خریدار می باشد و "خریدار" موظف به پرداخت هزینه ی دوباره برای ارسال مجدد سفارش خواهد بود.

 

- ارسال با پیک موتوری :

سفارشاتی که آدرس پستی آن ها ، شهرهای حومه ی نجف آباد در استان اصفهان باشد ، گزینه ی ارسال با پیک موتوری برای آن ها فعال و قابل استفاده می باشد و هزینه ی آن براساس مسافت از مبدأ (نجف آباد) متغیر خواهد بود.

شهرهایی که در حال حاضر از گزینه ی پیک موتوری می توانند استفاده نمایند :
نجف آباد ، اصفهان ، خمینی شهر ، فولادشهر ، تیران ، جوزدان ، گلدشت ، کهریزسنگ ، کوشک ، درچه

بعد از پردازش و بسته بندی سفارش توسط تیم آرین هنر ، جهت زمان بندی ارسال از طرف پشتیبانی سایت با خریدار تماس گرفته و هماهنگ خواهد شد.

لازم به ذکر است سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه ثبت می گردد ، در صورتی که زمان ثبت سفارش قبل از ساعت 15 باشد ، معمولاً در همان روز ، و در صورتی که بعد از این ساعت ثبت گردد در ابتدای روز کاری بعد تحویل پیک موتوری خواهد گردید.
سفارشاتی که در روزهای پنجشنبه ، جمعه و روزهای تعطیل رسمی ثبت می گردد ، در اولین روز کاری پس از تعطیلات تحویل پیک موتوری خواهد گردید.

 

- ارسال رایگان :

سفارشاتی که مجموع مبلغ سبد خرید بیشتر از میزان تعیین شده برای ارسال رایگان (مبلغ 1.500.000 تومان) باشد ، گزینه ی ارسال رایگان برای آن ها فعال و قابل استفاده خواهد بود.
در صورت انتخاب ارسال رایگان توسط خریدار ، سفارش فقط به صورت "پست پیشتاز" به تمامی نقاط ایران ارسال خواهد شد و تمامی نکاتی که در بخش ارسال به روش پست پیشتاز توضیح داده شد ، در مورد ارسال رایگان نیز صدق خواهد کرد.

پشتیبانی و پاسخگویی

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 17
(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)
تلفن : 03142642079
ایمیل : arianhonar.ir@gmail.com

فروشگاه اینترنتی آرین هنر | صنایع دستی ، کتاب

فروشگاه اینترنتی "آرین هنر" در تلاش است تا با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب ، به گسترش هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی و تزیین محیط کار و زندگی با هنرهای زیبا و با اصالت ایرانی کمک کند. همچنین این مجموعه بر آن است تا با ارائه ی کتاب های مفید از ناشران برجسته ، نقشی هرچند کوچک در گسترش بیشتر فرهنگ کتابخوانی نیز ایفا نماید. طراح سایت