ارسال فوری (روش های ارسال سفارش)

تلاش مجموعه ی آرین هنر همیشه بر این بوده است که سفارشات خریداران گرامی را به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی و ارسال نماید تا در زمان مناسب به خریداران تحویل و موجب رضایت ایشان گردد.

کلیه ی سفارشات ثبت شده در سایت ، توسط تیم آرین هنر در بسته بندی های مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد ، آماده و در اسرع وقت با توجه به نوع ارسال انتخابی توسط خریدار در زمان ثبت سفارش ، تحویلِ واحد ارسال خواهد گردید.

 

روش های ارسال سفارشات :

- پست پیشتاز :

نحوه ی ارسال پیش فرض سفارشات به تمام نقاط کشور در سایت آرین هنر ، به صورت پست پیشتاز می باشد و زمان تقریبی تحویل مرسوله به خریدار معمولاً بین 2 تا 5 روز کاری (با توجه به مسافت مبدأ تا مقصد) پس از تحویل مرسوله به دفتر پستی خواهد بود.

 

- پست ویژه :

این روش که معمولاً یکی از سریع ترین روش های ارسال محسوب می شود ، فقط برای سفارشاتی که آدرس پستی خریدار در یکی از شهرهایی قرار داشته باشد که در سامانه ی پست امکان ارسال ویژه برای آن ها مقدور است ، گزینه ی مربوط به آن در سایت فعال و قابل استفاده خواهد بود. زمان تقریبی تحویل مرسوله به خریدار در این روش معمولاً بین 1 تا 2 روز کاری (با توجه به مسافت مبدأ تا مقصد) پس از تحویل مرسوله به دفتر پستی خواهد بود.

 

توجه به چند نکته در مورد پست پیشتاز و ویژه ضروری است :

. سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه ثبت می گردد ، در صورتی که زمان ثبت سفارش قبل از ساعت 9 صبح باشد ، معمولاً در همان روز ، و در صورتی که بعد از این ساعت ثبت گردد در ابتدای روز کاری بعد تحویل دفتر پستی خواهد گردید.

. سفارشاتی که در روزهای پنجشنبه ، جمعه و روزهای تعطیل رسمی ثبت می گردد ، در اولین روز کاری پس از تعطیلات تحویل دفتر پستی خواهد گردید.

. تحویل سفارشات در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت ، کتابخانه ، رستوران ، هتل ، پاساژ و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل گیرنده ، دقیق و قابل استناد باشد؛ و در صورت به مقصد نرسیدن مرسوله و برگشت خوردن آن ، مسئولیت کامل (از جمله هزینه ی ارسال مجدد) بر عهده ی خریدار می باشد.

. براساس قوانین پستی ، تحویل گیرنده موظف است هنگام دریافت بسته ، در مقابل مأمور پست اقدام به بررسی مرسوله نماید و در صورت مشاهده ی هرگونه پارگی کارتن ، آثار شکستگی یا عیب و ایرادی ، بسته را به مأمور پست مرجوع کرده و از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. در غیر این صورت مسئولیت سلامت مرسوله به عهده ی سایت "آرین هنر" نخواهد بود.
با در نظر گرفتن این نکته ، در صورت آسیب دیدگی بسته و محصول در زمان تحویل توسط مأمور پست ، خریدار موظف است از دریافت بسته خودداری کرده و صورت جلسه ی آسیب کالا را از مأمور پست دریافت نماید و از طریق شرکت پست پیگیر باشد.

. زمان های تقریبی ذکر شده برای تحویل مرسوله به خریدار براساس اطلاعات شرکت پست می باشد و دیرکرد زمان تحویل مرسوله به خریدار (پس از تحویل سفارش توسط سایت آرین هنر به دفتر پستی) ، کاملاً برعهده ی شرکت پست خواهد بود.

. در صورت وارد نمودن آدرس ، مشخصات و کد پستی اشتباه و یا وارد نکردن کد پستی توسط خریدار در بخش اطلاعات گیرنده در هنگام ثبت سفارش ، و یا نبود تحویل گیرنده در زمان مراجعه ی مأمور پست جهت دریافت مرسوله ، مسئولیت "برگشت خوردن مرسوله" به این دلایل برعهده ی خریدار می باشد و "خریدار" موظف به پرداخت هزینه ی دوباره برای ارسال مجدد سفارش خواهد بود.

 

- ارسال با پیک :

سفارشاتی که آدرس پستی آن ها ، شهرهای حومه ی نجف آباد در استان اصفهان باشد ، گزینه ی ارسال با پیک برای آن ها فعال و قابل استفاده می باشد و هزینه ی آن براساس مسافت از مبدأ (نجف آباد) متغیر خواهد بود.

شهرهایی که در حال حاضر از گزینه ی پیک می توانند استفاده نمایند :
نجف آباد ، اصفهان ، سپاهان شهر ، بهارستان ، خمینی شهر ، فولادشهر ، تیران ، جوزدان ، گلدشت ، کهریزسنگ ، کوشک ، درچه ، شاهین شهر ، اصغرآباد ، ویلاشهر (شهرستان نجف آباد) ، نهضت آباد (شهرستان نجف آباد) ، همت آباد (شهرستان نجف آباد) ، حاجی آباد (شهرستان نجف آباد) ، جلال آباد (شهرستان نجف آباد)

بعد از پردازش و بسته بندی سفارش توسط تیم آرین هنر ، جهت زمان بندی ارسال از طرف پشتیبانی سایت با خریدار تماس گرفته و هماهنگ خواهد شد.

لازم به ذکر است سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه ثبت می گردد ، در صورتی که زمان ثبت سفارش قبل از ساعت 14 باشد ، معمولاً در همان روز ، و در صورتی که بعد از این ساعت ثبت گردد در ابتدای روز کاری بعد تحویل پیک خواهد گردید.
سفارشاتی که در روزهای پنجشنبه ، جمعه و روزهای تعطیل رسمی ثبت می گردد ، در اولین روز کاری پس از تعطیلات تحویل پیک خواهد گردید.

 

- ارسال رایگان :

سفارشاتی که مجموع مبلغ سبد خرید بیشتر از میزان تعیین شده برای ارسال رایگان (مبلغ 2.500.000 تومان) باشد ، گزینه ی ارسال رایگان برای آن ها فعال و قابل استفاده خواهد بود.
در صورت انتخاب ارسال رایگان توسط خریدار ، سفارش فقط به صورت "پست پیشتاز" به تمامی نقاط ایران ارسال خواهد شد و تمامی نکاتی که در بخش ارسال به روش پست پیشتاز توضیح داده شد ، در مورد ارسال رایگان نیز صدق خواهد کرد.

 

لازم به ذکر است که جهت اطمینان بیشتر مشتریان ، تمامی بسته ها با دو لیبل پلمپ می گردند تا از باز شدن احتمالی آن ها توسط دیگران در هنگام ارسال تا حد امکان جلوگیری شود. لیبل های روی بسته ها ، لوگوی سایت و پلمپ به طرح های زیر می باشد :

پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 16

(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)

تلفن : 03142642079

ایمیل : arianhonar.ir@gmail.com

پیج اینستاگرام کانال تلگرام چت واتس اپ کانال ایتا

فروشگاه صنایع دستی و کتاب آرین هنر

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی "آرین هنر" از زمان شروع فعالیت رسمی خود در سال 1400 در تلاش است تا با ارائه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب، به گسترش هر چه بیشتر فرهنگ استفاده از صنایع دستی و تزیین محیط کار و زندگی با هنرهای زیبا و بااصالت ایرانی کمک کند. همچنین این مجموعه بر آن است تا با ارائه کتاب های مفید از ناشران برجسته، نقشی هرچند کوچک در گسترش بیشتر فرهنگ کتابخوانی نیز ایفا نماید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "آرین هنر" می‌باشد.

هرگونه استفاده و کپی‌برداری از عکس‌ها و محتوای این سایت غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی و شکایت در پی خواهد داشت.

1403 - 1400
چت پشتیبانی واتس اپ